0

Реабілітаційний центр «Друг»

Реабилитационный центр «Друг&raquo

Реабілітаційний центр «Друг»


Любі друзі!

Ми дуже любимо рослини, а також нас дуже хвилює тема з бездомними тваринами. У Дніпропетровську є реабілітаційний центр для тварин «Друг». Якщо у Вас є бажання і можливість допомогти тваринам - для Вас ця сторінка з корисною інформацією.

Реабілітаційний центр «Друг» це перший притулок для бездомних тварин в Дніпропетровську!

Притулок розташований за містом на приватній території - 42 сотки. На території побудовано 27 стаціонарних вольєрів, опалювальний хоспіс для утримання тварин інвалідів, котячий будинок, два карантинних вольєра, що примикають до будинку і вольєр для цуценят підлітків.

Реабилитационный центр «Друг&raquo 2

Вихованці в притулку містяться на вільному вигулі та у вольєрах. Тварини, які постраждали в ДТП або стали жертвами людської жорстокості, забезпечуються ветеринарної допомогою і лікуванням.

Тваринами цілодобово займаються 4 людини. У добу вони варять 400 літрів каші. Притулок існує на кошти волонтерів.

Реабілітаційний центр «Друг» постійно гостро потребує продуктів, медикаментах, матеріалах для утеплення вольєрів, теплих речах, іграшках, робочих руках, фінансової підтримки ... а найголовніше: доброта і гуманність щодо чотириногих друзів.

Притулку завжди потрібно активна допомога в пристрої подальшого життя тварин, бо притулок, навіть найкращий, ніколи не зможе стати справжнім домом для цих звірів, всі вони мріють про улюбленому і люблячому господаря. Допоможіть їм знайти свою сім'ю!

Більше інформації Ви можете знайти на сайті реабілітаційного центаПерейти на сайт

Підопічні реабілітаційного центру "Друг" - вони можуть стати
Вашими вірними друзями!www.dryg.org.ua

Текстовий матеріал і всі фотографії взяті з сайту www.dryg.org.ua