global.alt-image
0

Альпійці НОВИНКИ + подарунок!

При замовленні рослин для альпінарію на суму від 750 грн та повній оплаті замовлення - ПОДАРУНОК - Камнеломка arendsii Pixie! Акція до 31.01.

Подробнее

Альпійці НОВИНКИ + подарунок!

Сезон весна 2022 – відкрито!

Дорогі колеги! Відкриваємо прийом замовлень на весну. Замовлення бронюються при внесення передоплати 20%. Асортимент доповнюватимемо. Цінуємо кожен корінь, докладаємо максимум турботи, щоб порадувати якісними рослинами наших дорогих серцю клієнтів та наповнити прекрасні сади фарбами щастя!

Сезон весна 2022 – відкрито!

В наявностi рідкіснi екземпляри

Декоративні чагарники. Кількість рослин обмежена. Відправка замовлень щотижня.

Подробнее

В наявностi рідкіснi екземпляри

Хвойні новинки в наявностi

Поспішайте! Кількість рослин - обмежена. Відправка замовлень щотижня.

Подробнее

Хвойні новинки в наявностi

Хости з гарантією!

Кращі сорти, преміум якості для Вашого тінистого куточка саду. Великі деленки з перевіреною і гарантованої сортностю

Подробнее

Хости з гарантією!

Вибирай найкраще! Лилейники 150 сортів!

Унікальна колекція лілійників з перевіреною і гарантованої сортностью. Великі деленки. Копка і відправка замовлень щотижня.

Подробнее

Вибирай найкраще! Лилейники 150 сортів!
O нас

Друзі, раді вітати Вас на сайті нашого розплідника! Наша спеціалізація витривалі і невибагливі багаторічні рослини, стійкі декоративні чагарники, ексклюзивні хвойні. Враховуємо модні тенденції і пропонуємо якісний посадковий матеріал для прикраси Вашого саду. Цінуємо довіру клієнтів і свою репутацію, зароблену роками.

Пропозиції тижня

Слідкуйте за нашими новинами та акціямі!

Розплідник декоративних рослин LuckyFlowers

Щорічно розширюємо і поповнюємо асортимент. Для цього ми співпрацюємо з провідними зарубіжними виробниками рослин. Ретельно вибираємо їх і відсіюємо недобросовісних постачальників. Всі отримані рослини перебираємо і сортуємо. Рослини, розміри і якість яких викликають сумніви, висаджуються на дорощування і в рік придбання в продаж не виставляються.

Ми створюємо всі необхідні умови для стабільного зростання і розвитку багаторічних рослин, чагарників, витких рослин для того щоб вони стали кращою прикрасою Вашого саду.

Наша нескінченна захоплення садовими багаторічними рослинами переросло в розплідник, в якому вирощується понад 250 сортів хост одна з найбільших колекцій хост на Україні, більше 200 сортів лілійників, а так іриси, піони і безліч інших рослин. Тому ми пропонуємо і свій посадковий матеріал в широкому асортименті з високою якістю.

Все, що ми робимо, робимо щиро і з любов'ю до своїх клієнтів. Ми невтомно працюємо над тим, щоб зробити світ навколо Вас яскравіше і красивіше.

Ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!